
Щиток розподільний на 6 модулів вуличний IP 65 ударостійкий Bemis 225x120x115 мм
471,52 ₴
- Готово до відправки
- Код: BD1-6000-0000
+380 (99) 761-66-90
- +380 (97) 704-01-27
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щиток розподільний на 6 модулів вуличний IP 65 ударостійкий Bemis
Виробник ТМ Bemis Туреччина
Бокс для електромонтажного обладнання зовнішнього застосування.
Розміри 225x120x115 мм.
Розрахований на 6 модулів
Ступінь пилу та вологозахищеності — IP65.
Злегка тоноване віконце відкривається й має місце для пломби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bemis |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип корпусу | Бокс електромонтажний |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Варіант установки | Настінний |
| Тип монтажу | Навісний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 120 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Висота без опор | 225 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість модулів | 6 |
| Відкривання передніх дверей | Вгору |
Інформація для замовлення
- Ціна: 471,52 ₴








